indirim
.com
.com Alan Adı

500,12₺ 416.65₺

indirim
.com.tr
.com.tr Alan Adı

119,99₺ 70.00₺

indirim
.net
.net Alan Adı

570,99₺ 501.61₺

indirim
.org
.org Alan Adı

329.99₺ 289,22₺

indirim
.xyz
.xyz Alan Adı

99.99₺ 77.14₺

 • Hızlı Web Hosting Web Siteleriniz Yavaş mı Açılıyor? Web sitenizin performansı, işletmenizin satışlarını olumsuz etkileyebilir. Müşterilerinize hızlı ve akıcı bir web sitesi sunarak, işletmenizin büyüme hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
 • Hızlı Teslim Tek tıkla yüzlerce kurulum Gelişmiş otomatik kurulum araçlarımız sayesinde WordPress, Opencart, Laravel gibi 300+ farklı scripti tek tıklama ile kurabilir ve sitenizi hızla kullanıma hazır hale getirebiliriz. Bu süreçte FileZilla (FTP) veya benzeri araçlara ihtiyacınız olmaz.
 • Teknik Destek 7/24 Teknik Destek Sizin için hazırız! Yaşadığınız herhangi bir sorunu çözmek veya karşılaştığınız herhangi bir zorluğu aşmak için uzman teknik ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 7/24 kesintisiz destek sunuyoruz, böylece işletmenizin sürekliliğini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.
 • Hızlı Disk Sınırlı Özelliklerden Sıkıldınız mı? Sizin için hazırladığımız özel paketlerle, ihtiyaçlarınıza uygun olarak sunulan sınırsız kaynaklarla hizmet veriyoruz. Disk alanı konusunda kesintisiz depolama alanı sunarken, trafiğinizin akışını sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetebilmenizi sağlıyoruz.

VDS Kirala Biz Çok Mutluyuz

Bizlere değer katan saygıdeğer müşterilerimizin bir kaç görüşü.
hosting kirala

Hosting

Hosting, modern bir internet dünyasında çevrimiçi varlık için temel bir gerekliliktir. Bir web sitesi, uygulama veya herhangi bir çevrimiçi varlık yayınlamak istediğinizde hosting hizmetleri size güvenli bir sunucu altyapısı sağlar.
Hosting, bir web sitesinin veya uygulamanın internet üzerinde erişilebilir olmasını sağlayan bir süreçtir. Bir hosting şirketi, sunucularında müşterilerine veri depolama ve erişim imkanı sağlar. Bir web sitesi oluşturduğunuzda, içeriği sunmak ve kullanıcılara ulaşmak için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. Hosting şirketleri, sunucularının sürekli olarak çalışmasını ve web sitenizin veya uygulamanızın kesintisiz bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamak için teknik destek ve yedekleme hizmetleri sunar.

Hosting Satın Al

 • Güvenilirlik ve Kesintisizlik: Çevrimiçi varlığınızın sürekli olarak aktif kalması, ziyaretçilerinizin güvenini artırır ve arama motorları tarafından takdir edilir. Hiç bir kesinti olmadan hizmetinizi sürekli kullanabilirsiniz.
 • Gelişmiş Güvenlik: Web sitenizin güvenliği, SEO performansınızı etkiler. Güçlü bir hosting> altyapısı, potansiyel güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar. Ve hizmetinizi güvenilce kullanabilirsiniz.

Siz de web sitenizin başarısını garantilemek ve SEO hedeflerinizi desteklemek için AWM Bilişim'in CPanel hosting> hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 • campaign

  VDS Kirala

  VDS kiralama hizmetleri, web sitenizin performansını artırmak, veri güvenliğini sağlamak ve ölçeklenebilirliği desteklemek için size yüksek düzeyde esneklik sunar. VDS kiralama sunduğu en büyük avantajlardan biri, bağımsız bir sunucu ortamı sağlamasıdır. Bu sayede, kaynakları diğer kullanıcılarla paylaşmak zorunda olmadığınız için, web sitenizin performansı daha yüksek olur.

 • campaign

  VPS Kirala

  VPS kiralama, internet çağında hız, güvenlik ve ölçeklenebilirlik, başarılı bir işletme için elzemdir. Bu nedenle, web sitenizin ve çevrimiçi varlığınızın gereksinimlerine uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak önemlidir. VPS kiralama, fiziksel bir sunucunun birden fazla sanal sunucuya bölündüğü bir hizmettir. Kendi kaynaklarına ve tam kontrole sahip olduğunuz bu sanal sunucular, paylaşımlı barındırma hizmetlerine kıyasla daha yüksek performans ve özelleştirme imkanı sunar. Ayrıca, maliyet-etkin bir seçenek olması, işletmelere cazip gelmektedir.

 • campaign

  VDS Satın Al

  VDS satın almak, işletmeniz için daha fazla esneklik, güvenlik ve performans sağlayabilir. VDS satın aldığınızda, tamamen kontrol sahibi olursunuz. Kendi işletim sisteminizi seçebilir, kaynakları istediğiniz gibi dağıtabilir ve özel ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu, ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmanızı sağlar ve ölçeklenebilirliği artırır.

 • campaign

  VPS Satın Al

  VPS satın almanın en önemli avantajlarından biri ölçeklenebilirlik ve esnekliktir. İhtiyaçlarınıza göre kaynakları özelleştirebilen bir VPS, trafik artışlarına veya kullanıcı taleplerine hızla adapte olmanızı sağlar. Ayrıca, bağımsız bir sunucunun tüm avantajlarına sahip olduğunuz için performansınızı kontrol altında tutabilirsiniz. VPS satın almanın öneminden ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Awm Bilişim Blog