Info Icon Yüksek Hızlı Arma 3 VDS Hizmeti

ARMA 3 VDS Satın Al

Arma 3 VDS paketlerimizde sadece Arma 3 sunucularının çalıştırılmasına izin verilmektedir. Eğer farklı bir oyunun sunucusunu kurmaya çalışırsanız veya izin verilmeyen bir hizmet aktif ettiyseniz bir kerelik uyarı alırsınız. Uyarından sonra aynı işlemin tekrarlanması sonucunda Arma 3 Server hizmetiniz kapatılır ve sözleşme fesh edilir.

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Arma 3 VDS Kirala

ARMA 3, ARMA 3 için çıkarılmış bir çok oyunculu oyun istemcisidir. Bu yazılım ile oyuncuların kurduğu sunucularda birçok türde başka online oyuncularla birlikte oynanabilir. alınan sandbox oyunudur. ARMA 3 VDS Kiralamak ARMA 3 Sunucusu açmak için gereken hizmettir. ARMA 3 VDS Kiralama hizmeti alınca ARMA 3 Sunucunuzu kolayca açabilirsiniz. ARMA 3 VDS hizmeti uzak bir sunucuda ARMA 3 Sunucunuzu barındırmaktır. ARMA 3 VDS Kiralama veya ARMA 3 VDS Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

ARMA 3 Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız ARMA 3 Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. ARMA 3 VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca ARMA 3 VDSinizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

ARMA 3 Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede arma 3 Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. ARMA 3 Server hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. ARMA 3 VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

ARMA 3 Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. ARMA 3 Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. ARMA 3 VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

ARMA 3 Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, ARMA 3 Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.ARMA 3 VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe ARMA 3 VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel ARMA 3 Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı ARMA 3 VDS paketlerimiz arasından seçim yapın.

ARMA 3 VDS Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin atlında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Türkce Global Paketi

Paket detaylarını Türkce Global sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Amerikan Global Paketi

Paket detaylarını Amerikan Global sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Türkce Hard Paketi

Paket detaylarınıTürkce Hard sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Amerikan Hard Paketi

Paket detaylarını Amerikan Hard sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Askeriye Paketi

Paket detaylarını Askeriye Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Freeroam Paketi

Paket detaylarını Freeroam Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


FiveM Sunucu

Kaliteli ARMA 3 Sunucunuzun Keyfini Çıkartın!

ARMA 3 Sunucusu veya ARMA 3 VDS Kiralamak mı istiyorsun? Doğru yerdesin! ARMA 3 Sunucusu veya ARMA 3 VDS Kiralamak için doğru tercih Awm Bilişim! ARMA 3 Sunucunuz mevcut fakat yüksek gecikme ve saldırı mı alıyorsunuz? ARMA 3 Sunucunuz için iyi bir koruma mı lazım? Awm Bilişimin ARMA 3 VDS Kiralama işlemlerinde sunulan ARMA 3 Sunucuları için özel geliştirilmiş saldırı koruması ile tanış! ARMA 3 VDS Kiralama işlemlerinde gecikme değerlerinin düşük olması için korumanın yanı sıra lokasyon da önemlidir! ARMA 3 Sunucularımız PremierDC Veri Merkezinde barındırılmaktadır. ARMA 3 VDS Kiralama hizmetinizi bu sayede düşük ping değerleri ile en uygun fiyata kullanabilirsiniz.ARMA 3 Sunucusu alırken yaşadığınız sorunları Awm Bilişim ekibi olarak çözmek için daima hizmetinizdeyiz. ARMA 3 VDS Kiralama işlemlerinde sizlere özel olarak hediye edilen Awm Bilişim Türk Hard, Amerikan Medium paketleri gibi paketlerimizi kolaylıkla Awm Bilişim Panel sayesinde kurabilirsiniz. ARMA 3 Sunucu hizmetlerinizde, ARMA 3 VDS Kiralama hizmetlerinizde sizlere özel olarak ARMA 3 Sunucuları için geliştirilen korumamızı ücretsiz sunuyoruz, ARMA 3 Sunucu koruması için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Arma 3 sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Arma 3 Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Arma 3 bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin Arma 3 hizmetini müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Hayır açamazsınız. Oyun sunucuları teslim edilirken ilgili oyunun DDOS koruması aktif edilip teslim ediliyor. O yüzden sadece oyunun kullandığı portlar açık halde oluyor.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.