logo
. . . . . . . . .
Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

ARMA 3 Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız MTA Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. ARMA 3 VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca ARMA 3 VDSinizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

ARMA 3 Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede arma 3 Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. ARMA 3 Server hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. MTA VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

ARMA 3 Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. ARMA 3 Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. ARMA 3 VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

ARMA 3 Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, ARMA 3 Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.ARMA 3 VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe ARMA 3 VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel ARMA 3 Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı ARMA 3 VDS paketlerimiz arasından seçim yapın.

ARMA 3 VDS Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin atlında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Türkce Global Paketi

Paket detaylarını Türkce Global sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Amerikan Global Paketi

Paket detaylarını Amerikan Global sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Türkce Hard Paketi

Paket detaylarınıTürkce Hard sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Amerikan Hard Paketi

Paket detaylarını Amerikan Hard sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Askeriye Paketi

Paket detaylarını Askeriye Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Freeroam Paketi

Paket detaylarını Freeroam Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


FiveM Sunucu

Kaliteli ARMA 3 Sunucunuzun Keyfini Çıkartın!

ARMA 3 Sunucusu veya ARMA 3 VDS Kiralamak mı istiyorsun? Doğru yerdesin! ARMA 3 Sunucusu veya ARMA 3 VDS Kiralamak için doğru tercih Awm Bilişim! ARMA 3 Sunucunuz mevcut fakat yüksek gecikme ve saldırı mı alıyorsunuz? ARMA 3 Sunucunuz için iyi bir koruma mı lazım? Awm Bilişimin ARMA 3 VDS Kiralama işlemlerinde sunulan MTA Sunucuları için özel geliştirilmiş saldırı koruması ile tanış! MTA VDS Kiralama işlemlerinde gecikme değerlerinin düşük olması için korumanın yanı sıra lokasyon da önemlidir! ARMA 3 Sunucularımız PremierDC Veri Merkezinde barındırılmaktadır. ARMA 3 VDS Kiralama hizmetinizi bu sayede düşük ping değerleri ile en uygun fiyata kullanabilirsiniz.ARMA 3 Sunucusu alırken yaşadığınız sorunları Awm Bilişim ekibi olarak çözmek için daima hizmetinizdeyiz. ARMA 3 VDS Kiralama işlemlerinde sizlere özel olarak hediye edilen Awm Bilişim Türk Hard, Amerikan Medium paketleri gibi paketlerimizi kolaylıkla Awm Bilişim Panel sayesinde kurabilirsiniz. ARMA 3 Sunucu hizmetlerinizde, ARMA 3 VDS Kiralama hizmetlerinizde sizlere özel olarak ARMA 3 Sunucuları için geliştirilen korumamızı ücretsiz sunuyoruz, ARMA 3 Sunucu koruması için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Sıkça Sorunlar Sorular ? Hala Yanıtlaramı İhtiyacın Var Canlı Destekten Yada Discord Sunucumuzdan Bizlere Ulaşabilirsin

Arma 3 Sunucusu Arma 3 oyununda sunucu açmanızı sağlar. Bu sayede sunucularınız pingsiz ve 7/24 aktif olur.
Webpanel sunucunuzu web üzerinden kurmanıza yarar. FTP ile bağlanıp dosyalarınızı aktarabilirsiniz. Sanal Sunucu ise uzaktaki bir bilgisayara bağlanarak kolaylıkla işlem yapmanızı sağlar.
Evet istediğiniz zaman site üzerinden sunucu özelliklerinizi yükseltebilir. Veri kaybı yaşamadan daha yüksek performans alabilirsiniz.

Awm Bilişim | ARMA 3 Hakkında Blog Girdileri

Herhangi bir Blog Girdisi Bulunmamaktadır -AWMBİLİŞİM - BLOG SİSTEMİ.Daha fazla Yazı İçin Buraya Tıklayınız.