Info Icon Yüksek Hızlı Asetto Corsa Hizmeti

Asetto Corsa Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Asetto Corsa VDS Kirala hizmeti için, Asetto Corsa VDS için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Asetto Corsa Sunucu Kirala

Asetto Corsa, futbol ve hava hokeyi karışımı gibi oynanan gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyundur. Asetto Corsa oyununda 7/24 aktif bir oda açmak istiyorsanız bir sunucuya ihtiyacınız olacaktır. Awm Bilişim sitesi üzerinden Asetto Corsa VDS, Asetto Corsa Sunucu, Asetto Corsa Sunucu Kirala, Asetto Corsa Server, Asetto Corsa VDS Kirala, Asetto Corsa VDS Satın Al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Asetto Corsa Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Asetto Corsa Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Asetto Corsa VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Asetto Corsa Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Asetto Corsa Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Asetto Corsa VDShizmetlerinizde düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Asetto Corsa Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Asetto Corsa Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDOS Koruması

Altyapımızda kullandığımız cihazlar ve yazdığımız kurallar sayesinde hiç bir şekilde saldırı almadan ddos korumalı Asetto Corsa sunucunuzun keyfini çıkartın.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Asetto Corsa Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Asetto Corsa VDS Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Asetto Corsa VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Asetto Corsa VDS Kirala alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Asetto Corsa VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Asetto Corsa İçin Sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.

Asetto Corsa Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin altında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

X Paketi

Paket detaylarını X Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

X Eklenti Paketi

Paket detaylarını X Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


Asetto Corsa Sunucu

Kaliteli Asetto Corsa Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Asetto Corsa alanındaki tecrübemiz ile Asetto Corsa oyununda odalarınızı 7/24 açık tutmanızı Asetto Corsa VDS, Asetto Corsa Sunucu, Asetto Corsa Server hizmeti ile sizlere yardımcı oluyoruz. Asetto Corsa oyununa özel geliştirdiğimiz DDOS korumamız ile  Asetto Corsa VDS, Asetto Corsa Sunucu, Asetto Corsa Server,  Asetto Corsa VDS Kirala, Asetto Corsa Sunucu Kirala , Asetto Corsa Server Kirala hizmetiniz asla düşmeyecek. Daha fazla bilgi için canlı sohbete yazabilir ya da site üzerinden destek talebi oluşturabilirsinz. 


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Asetto Corsa sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Asetto Corsa Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Minecraft bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Hayır açamazsınız. Oyun sunucuları teslim edilirken ilgili oyunun DDOS koruması aktif edilip teslim ediliyor. O yüzden sadece oyunun kullandığı portlar açık halde oluyor.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.