Info Icon En uygun ve performanslı Garry's Mod VDS Hizmeti

Garry's Mod Sanal Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Garry's Mod VDS Kirala hizmeti için, Garry's Mod Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDoS Koruması
  • Yüksek Performans
  • Düşük Ping Değeri
  • Sınırsız Trafik


Garry's Mod Sunucu Kirala

Garry's Mod veya GMOD, Half-Life 2 üzerine kurulan bir Sandbox modudur.Garry's Mod VDS Kiralamak Garry's Mod Sunucusu açmak için gereken hizmettir. Garry's Mod VDS Kiralama hizmeti alınca Garry's Mod Sunucunuzu kolayca açabilirsiniz. Garry's Mod VDS hizmeti uzak bir sunucuda Garry's Mod Sunucunuzu barındırmaktır. Garry's Mod VDS Kiralama veya Garry's Mod VDS Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Garry's Mod Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Garry's Mod Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Garry's Mod VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Garry's Mod VDSinizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Garry's Mod Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Garry's Mod Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Garry's Mod VDS hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Garry's Mod VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Garry's Mod Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Garry's Mod Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Garry's Mod VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Garry's Mod Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Garry's Mod Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Garry's Mod VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Garry's Mod VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel Garry's Mod Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı minecraft sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.

Garry's Mod VDS Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin atlında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Hogwarts Sunucu Paketi

Paket detaylarını Hogwarts Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

DarkRP Sunucu Paketi

Paket detaylarını DarkRP Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Military Sunucu Paketi

Paket detaylarını Military Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Star Wars Sunucu Paketi

Paket detaylarını Star Wars Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


Garry's Mod Sunucu

Kaliteli Garry's Mod Sunucu Keyfini Çıkartın!

Garry's Mod Sunucusu veya Garry's Mod VDS Kiralamak mı istiyorsun? Doğru yerdesin! Garry's Mod Sunucusu veya Garry's Mod VDS Kiralamak için doğru tercih Awm Bilişim! Garry's Mod Sunucunuz mevcut fakat yüksek gecikme ve saldırı mı alıyorsunuz? Garry's Mod Sunucunuz için iyi bir koruma mı lazım? Awm Bilişimin Garry's Mod VDS Kiralama işlemlerinde sunulan Garry's Mod Sunucuları için özel geliştirilmiş saldırı koruması ile tanış! Garry's Mod VDS Kiralama işlemlerinde gecikme değerlerinin düşük olması için korumanın yanı sıra lokasyon da önemlidir! Garry's Mod Sunucularımız PremierDC Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Garry's Mod VDS Kiralama hizmetinizi bu sayede düşük ping değerleri ile en uygun fiyata kullanabilirsiniz.Garry's Mod Sunucusu alırken yaşadığınız sorunları Awm Bilişim ekibi olarak çözmek için daima hizmetinizdeyiz. Garry's Mod VDS Kiralama işlemlerinde sizlere özel olarak hediye edilen Awm Bilişim Hogwarts, DarkRP paketleri gibi paketlerimizi kolaylıkla Awm Bilişim Panel sayesinde kurabilirsiniz. Garry's Mod Sunucu hizmetlerinizde, Garry's Mod VDS Kiralama hizmetlerinizde sizlere özel olarak Garry's Mod Sunucuları için geliştirilen korumamızı ücretsiz sunuyoruz, Garry's Mod Sunucu koruması için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Gary's Mod sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Gary's Mod Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Gary's Mod bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Hayır açamazsınız. Oyun sunucuları teslim edilirken ilgili oyunun DDOS koruması aktif edilip teslim ediliyor. O yüzden sadece oyunun kullandığı portlar açık halde oluyor.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.