Hosting Fiyatları
Hosting, kişilere, firmalara ve markalara; web sitelerini veya web sayfalarını internet üzerinde kesintisiz şekilde yayınlamaya imkan tanımaktadır. Her yıl çeşitli avantajlar ve fırsatlar sunan Hosting fiyatları 2021 yılında da daha az maliyete donanımlı web siteleri yayınlanmasını sağlamaktadır. Yayınlanan web sitelerine ait veriler ise hosting bünyesi altında yedeklenmektedir.
Web sitesi yayınlama hizmetinin en kaliteli şekilde gerçekleşmesi için güçlü donanım ve yazılımsal web sunucuları birleştirilmektedir. Bu bileşim verimli bir web sitesi oluşturmaktadır. Oluşturulan web sitesinin yayınlanması ve erişilebilir olması için hosting hizmeti gerekmektedir. Nitelikli bir hosting hizmeti; blog sayfası yayınlamak, internet üzerinden satış yapmak ve sosyalleşme formları oluşturmak gibi çeşitli taleplere yanıt verebilmektedir. 
Hosting Domain ilişkisi
Hosting fiyatları, tüm kullanıcılara; sayfalarına yapılan saldırıların önüne geçme ve içerik kayıplarını engellemek gibi imkanlar sunmaktadır. Web sitesine ait link adresinde bulunan alan adı domainin kendisidir. Site ziyaretçileri bu alan adı sayesinde mevcut siteye ulaşmaktadır. Hazırlanan web sitesinin yayınlanma aşamasında, domaine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Sayfalar bu sayede kaliteli güvenlik yazılımlarına sahip olmaktadır.
Hosting sayesinde web sitesi yayına hazır hale gelmektedir. Web sitesi yayınlanmadan önce web sunucularına domain tanımları yapılmaktadır. Web sunucuları ise dosya transfer panellerinden oluşmaktadır. Dosyaların kaydı ve transferleri domain ile birlikte sağlanmaktadır. Hem domain hem de hosting hizmetini bir arada almak mümkündür. Domain sayesinde web sitelerinin dijital dünyada depolandığı bir adresleri olmaktadır. Doğru domain hizmeti ise sitelerin daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. 
Hosting Satın Al
Hosting fiyatları için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Fiyatlar oluşturulan sitenin kapsamına göre belirlenmektedir. Bununla beraber hosting satın almak oldukça kolaydır. Öyle ki bu işlem "Uygun hostingi seç ve hosting satın al" şeklinde pratik bir işlemdir. Hosting satın alma işlemi alışveriş yapmak gibi sipariş verme yöntemiyle gerçekleştirilmektedir. Önemli olan uygun hostingin seçildiğinden emin olmaktır. Bu sayede web siteleri daha işlevsel olacaktır. Hostingi satın almak için domain kullanılmaktadır. Domainlere göre kullanılmaya müsait hostingler sunulmaktadır. Doğru hosting, kullanılacak web sitesini 7 gün 24 saat açık tutabilecektir. Böylece siteler aynı anda binlerce ziyaretçiyi kabul edebilecektir.Bu aşamaların tümünü hosting hizmeti veren firmamız üzerinden rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Eğer AwmBilişim müşterisi değilseniz çok uygun fiyatlara sanal sunucu sahibi olabilirsiniz. Hemen bu linkten sanal sunucu alın.
AwmBilişim yüksek hızlı uygun fiyatlı sanal sunucuları ile müşterilerine 2018 den beri hizmet vermektedir.