logo
. . . . . . . . .
Info Icon Yüksek Hızlı Knight Online Bot VDS Hizmeti

Knight Online Açan Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Knight Online Sunucu Kirala hizmeti için, Knight Online Açan Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Knight Online Açan Sunucu Kirala

Knight Online Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu oyunda hesabınızı 7/24 aktif tutabilmeniz için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşte bu hizmeti AWM Bilişim üzerinden Knight Online BOT VDS, Knight Online Açan Sunucu, Knight Online Açan Sunucu adı altında satın alabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Knight Online Açan Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Knight Online Açan Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Knight Online Sunucuinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Knight Online Açan Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Knight Online Açan Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Knight Online Açan Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Knight Online Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Knight Online Açan Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
Oparatör İp

Türknet ile yaptığımız iş birliğimiz ile sayesinde kendi tarafımıza /24 veya /29 şeklinde ip sağlayabiliyoruz. Ve Knight Online Açan Sunucu, Slikraod Açan Sunucu, Knight Online VDS, Knight Online VPS hizmetlerinize tanımlayabiliyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Knight Online Açan Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Knight Online Farm VDS Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Knight Online VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Knight Online Farm VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Knight Online VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Knight Online Açan Sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.
Knight Online Açan Sunucu

Kaliteli Knight Online Bot Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Knight Online  Açan Sunucu, Knight Online Farm VDS Hizmeti Knight Online oyunundaki hesabınızı 7/24 aktif tutmanızı sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir yönetim paneli ile yönetmek yerine direkt size verilen uzak masaüstü erişimi sayesinde güvenli bir şekilde Silkrod  Açan Sunucu, Knight Online Farm VDS, Knight Online VDS, Knight Online Bot Hizmetinizi bizim sunucularımızda barındırabilirsiniz. Knight Online Açan Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

.Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Hayır kesinlikle değil. Size verdiğimiz sunucunun kişisel bilgisayarınızdan farkı olmamaktadır.
Tarafınıza uzak masaüstü ile bağlanabileceğiniz bir makine verilir. İlgili makinede nomachine programı da kurulu gelmektedir. Bizim önerdiğimiz bağlantı şekli nomachine programını kullanarak sunucuya girmeniz oalcaktır. Ama normal uzak masaüstü bağlantısı ile de Knight Online AFK BOT hizmetinizi kullanabilirsiniz.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.