Info Icon Yüksek Hızlı Metin 2 AFK VDS Hizmeti

Metin 2 Açan Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Metin 2 Sunucu Kirala hizmeti için, Metin 2 Açan Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Metin 2 Açan Sunucu Kirala

Metin 2, Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu oyunda hesabınızı 7/24 aktif tutabilmeniz için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşte bu hizmeti AWM Bilişim üzerinden Metin 2 Bot VDS, Metin 2 Açan Sunucu, Metin 2 Açan Sunucu adı altında satın alabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Metin 2 Açan Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Metin 2 Açan Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Metin 2 Sunucuinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Metin 2 Açan Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Metin 2 Açan Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Metin 2 Açan Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Metin 2 Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Metin 2 Açan Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
Oparatör İp

Türknet ile yaptığımız iş birliğimiz ile sayesinde kendi tarafımıza /24 veya /29 şeklinde ip sağlayabiliyoruz. Ve Metin 2 Açan Sunucu, Slikraod Açan Sunucu, Metin 2 VDS, Metin 2 VPS hizmetlerinize tanımlayabiliyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Metin 2 Açan Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Metin 2 Farm VDS Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Metin 2 VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Metin 2 Farm VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Metin 2 VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Metin 2 Açan Sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.
Metin 2 Açan Sunucu

Kaliteli Metin 2 Bot Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Metin 2  Açan Sunucu, Metin 2 Farm VDS Hizmeti Metin 2 oyunundaki hesabınızı 7/24 aktif tutmanızı sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir yönetim paneli ile yönetmek yerine direkt size verilen uzak masaüstü erişimi sayesinde güvenli bir şekilde Silkrod  Açan Sunucu, Metin 2 Farm VDS, Metin 2 VDS, Metin 2 Bot Hizmetinizi bizim sunucularımızda barındırabilirsiniz. Metin 2 Açan Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

.Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Hayır kesinlikle değil. Size verdiğimiz sunucunun kişisel bilgisayarınızdan farkı olmamaktadır.
Tarafınıza uzak masaüstü ile bağlanabileceğiniz bir makine verilir. İlgili makinede nomachine programı da kurulu gelmektedir. Bizim önerdiğimiz bağlantı şekli nomachine programını kullanarak sunucuya girmeniz oalcaktır. Ama normal uzak masaüstü bağlantısı ile de Metin 2 AFK BOT hizmetinizi kullanabilirsiniz.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.