logo
. . . . . . . . .

Mükemmel Minecraft AFK Bot Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı Minecraft AFK Bot sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.


minecraft exceptional nedir

Minecraft AFK BOT Hizmetinizin Keyfini Çıkartın!

Minecraft AFK Bot Nedir ? 

Minecraft AFK BOT Minecraft oyununu uzak bir bilgisayar üzerinde çalıştırılıp Minecraft Hesabınızın 7/24 Aktif tutulması olayıdır.

Minecraft AFK BOT Sunucusu ile minecraft hesabınızı Türkiye'de ve yurt dışındaki sunucularda afk bırakabilirsiniz.

Minecraft AFK BOT vds hizmetlerimiz İstanbuldaki sunucularımızda barındırılmaktadır. Piyasadaki Minecraft AFK BOT hizmetlerinin aksine bizim sunucularımızda

ekran kartı bulunmaz ve bu neden dolayı Minecraft AFK BOT VDS Hizmetlerimiz diğer rakiplerimize göre oldukça uygun fiyatlıdır.

Minecraft AFK Bot Sunucu, Minecraft AFK BOT VDS, Minecraft AFK BOT Sunucu kirala hakkında herhangi bir sorunuz varsa canlı desteğimiz üzerinden Minecraft AFK Botu hakkında bir sorum var şeklinde ya da

Discord sunucumuz da Minecraft AFK BOT VDS Hizmeti hakkında destek talebi açarsanız aklınızdaki bütün soruları cevaplayabiliriz.


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Her oyun server için ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Bu sayede oyun serverı desteği istediğinizde karşınızda size server konusunda yardımcı olacak uzman bir kişi bulacaksınız.

Size minecraft launcher olarak teslim edilir hesabınız ile giriş yaparak oynadığınız sunucuya giriş yaptıktan sonra afk bırakmak istediğiniz yere hesabınızı yönlendirmeniz yeterli olacaktır.