logo
. . . . . . . . .

Mükemmel Minecraft Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı minecraft sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.

Bütün Sunucularımızın Ortak Özellikleri

SSD Diskli Uygun Fiyatlı Performanslı Sanal Sunucularımızın Ortak Özellikleri.

SSD Diskler

Bütün sunucularımız da SSD veya M2 SSD Kullanarak SAS Disklere göre oldukça yüksek hızlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

1 GB/s Hat

Ultra hızlı 1GB/s hat hızımızla siteniz her zaman online ve hızlı.

DDoS Koruması

Layer3 , Layer4 ve Voxility ile gelişmiş DDoS Korumasını ücretsiz sağlamaktayız.

hosting
hosting
Network Altyapısı

AwmBilişim Sizlere Türkiye İçi 40Gbps Koruma Kapasitesi Sunar Ve Bunu Garantiler. AMP Saldırılarına %100 Olarak Çözüm Sağlar. Yüksek Boyutlu Paketler Korkunuz Olmasın !

IPv6 Desteği

Dilerseniz size ücretsiz IPv6 tanımlanabilir.

Uygun Fiyatlı Sunucular

Sağlanılan kalite standartlarına göre AwmBilişim'in sizlere uyguladığı fiyatlandırma emsallerine göre çok daha düşüktür.

Yeni Nesil En Ucuz
Sunucular


AwmBilişim yeni nesil yüksek performasnlı sunucuları ile müşterilerine her türlü alanda yardımcı olmayı amaçlar.


Herhangi bir sorunuz için:

server room

Kaliteli Minecraft Serverinizin
Keyfini Çıkartın

Eğer ucuz hızlı ve performanslı bir istanbul lokasyonlu minecraft sunucusu arıyorsanız AWM Bilişim tam size göre.

İstanbul lokasyonlu sunucu olması sebebi ile ping değerleriniz bağlandığınız yere bağlı olmak üzere İstanbul içerisinde 1-10 ms arasında olacaktır.

Tercihine göre web panel minecraft sunucusu ya da  normal uzak masaüstü ile bağlanılan minecraft sunucusu olarak istediğinizi seçebilirsiniz.

Web panel minecraft sunucusu paylaşımlı bir hizmet olduğundan ram cpu gibi fiyatlar normal minecraft sunucusuna oranla daha düşüktür ve neredeyse aynı performansı alırsınız.

Size hediyemiz olan Faction paketimiz SkyBlock paketimiz ve web scriptimiz sayesinde vakit kaybetmeden sunucunuza oyunculara hazır hale getirebilirsiniz.

Kendimize ait olan DDOS korumamız sayesinde neredeyse hiç bir şekilde downtime yaşamayacağınızı garantileyebilirsiniz. Yani aldığınız hizmet DDOS Korumalı Minecraft Sunucusu olarak piyasada sunulurken biz bu korumayı size ücretsiz sağlıyoruz.

Minecraft sunucu kiralama , minecraft sunucu satın alma konusunda tamamen bize güvenebilirsiniz. Daha fazla bilgi için anasayfa da bulunan discord destek butonuna tıklayabilir ya da canlı sohbet üstünden iletişime geçebilirsiniz.


Sıkça Sorunlar Sorular ? Hala Yanıtlaramı İhtiyacın Var Canlı Destekten Ya da Discord Sunucumuzdan Bizlere Ulaşabilirsin

Her oyun server için ayrı bir destek çalışanımız bulunmaktadır. Bu sayede oyun serverı desteği istediğinizde karşınızda size server konusunda yardımcı olacak uzman bir kişi bulacaksınız.
Oyun server kurma sistemi 7/24 açık ve otomatiktir. Bu sayede açmak istediğiniz oyun serverı'nın ödemesini yaptıktan sonra hızlıca oyun serverınız kurulur ve teslim edilir.
İlk başta 30 kişilik veya 3gb'lık server aldınız. Daha sonradan ödeme yaparak bu değerleri yükseltebilirsiniz. Yani 30 kişiyi 100 kişiye veya 3gb rami 10gb'ta çıkarabilirsiniz.
Daha fazla Yazı İçin Buraya Tıklayınız.