Yüksek Hızlı Minecraft VDS Hizmeti

Minecraft VDS Kirala

En uygun fiyatlarla Minecraft VDS Kirala hizmeti için, Minecraft Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Minecraft VDS Kirala

Minecraft, İsveçli geliştirici Markus Alexej Persson tarafından geliştirilen, 2011 yılında Mojang Studios tarafından yayınlanan ve 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınan sandbox oyunudur. Minecraft VDS Kiralamak Minecraft Sunucusu açmak için gereken hizmettir. Minecraft VDS Kiralama hizmeti alınca Minecraft Sunucunuzu kolayca açabilirsiniz. Minecraft VDS hizmeti uzak bir sunucuda Minecraft Sunucunuzu barındırmaktır. Minecraft VDS Kiralama veya Minecraft VDS Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Minecraft Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Minecraft Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Minecraft VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Minecraft VDSinizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Minecraft Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Minecraft Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Minecraft VDS hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Minecraft VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Minecraft Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Minecraft Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Minecraft VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Minecraft Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Minecraft Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Minecraft VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Minecraft VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel Minecraft Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı minecraft sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.

Minecraft VDS Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin altında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Survival Paketi

Paket detaylarını Survival Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Bungeecord Eklenti Paketi

Paket detaylarını Bungeecord Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Bedwars Paketi

Paket detaylarını Bedwars Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Skywars Paketi

Paket detaylarını Skywars Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Towny Paketi

Paket detaylarınıTowny Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Skyblock Paketi

Paket detaylarını Skyblock Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Çakmalobi Paketi

Paket detaylarını Çakmalobi Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Lobi Paketi

Paket detaylarını Lobi Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


minecraft exceptional nedir

Kaliteli Minecraft Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Minecraft Sunucusu veya Minecraft VDS Kiralamak mı istiyorsun? Doğru yerdesin! Minecraft Sunucusu veya Minecraft VDS Kiralamak için doğru tercih Awm Bilişim! Minecraft Sunucunuz mevcut fakat yüksek gecikme ve saldırı mı alıyorsunuz? Minecraft Sunucunuz için iyi bir koruma mı lazım? Awm Bilişimin Minecraft VDS Kiralama işlemlerinde sunulan Minecraft Sunucuları için özel geliştirilmiş saldırı koruması ile tanış! Minecraft VDS Kiralama işlemlerinde gecikme değerlerinin düşük olması için korumanın yanı sıra lokasyon da önemlidir! Minecraft Sunucularımız PremierDC Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Minecraft VDS Kiralama hizmetinizi bu sayede düşük ping değerleri ile en uygun fiyata kullanabilirsiniz.Minecraft Sunucusu alırken yaşadığınız sorunları Awm Bilişim ekibi olarak çözmek için daima hizmetinizdeyiz. Minecraft VDS Kiralama işlemlerinde sizlere özel olarak hediye edilen Awm Bilişim Faction, Skyblock, Towny gibi paketlerimizi kolaylıkla Awm Bilişim Panel sayesinde kurabilirsiniz. Minecraft Sunucu hizmetlerinizde, Minecraft VDS Kiralama hizmetlerinizde sizlere özel olarak Minecraft Sunucuları için geliştirilen korumamızı ücretsiz sunuyoruz, Minecraft Sunucu koruması için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Minecraft Sunucu Hediyeleri!

Hediyeleri talep etmeden önce aşağıdaki kurallara uyduğunuza emin olunuz. Eğer hizmetiniz kurallara uymuyorsa Awm Bilişim Hizmeti fesh etme hakkını gizli tutar.

Sunucudan farklı bir firmaya yönlendirme yapabilirmiyim? Sunucu içerisinde farklı hizmet barındırabilirmiyim? Hediyeleri nasıl alabilirim? Farklı hizmetler için birden fazla hediye alabilirmiyim?
Web Script

Alt Alan Adı

Ücretsiz olarak sunduğumuz alt alan adları: x.sunucum.live, x.awmbilisim.com

Geçerli Olan Paketler Tüm Paketler
Web Script

Plugin Paketleri

Sizin için hazırladığımız skyblock, faction, survival, towny paketlerimizi ücretsiz sağlıyoruz.

Geçerli Olan Paketler Tüm Paketler
Web Script

Web Script

Sizlere özel yapılmış web scriptimizi hediye ediyor kurulumunda yardımcı oluyoruz.

Geçerli Olan Paketler Tüm Paketler
Web Script

Forumlar İçin Konu Tasarımı

Sizin için hazırladığımız konu tasarımlarını dilediğiniz yerlerde, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Geçerli Olan Paketler Tüm Paketler
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
VDS (Sanal Özel Sunucu), bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur. VDS, bir web sunucusu gibi çalışır ve kullanıcıların bir web sitesini barındırmasına olanak sağlar, ancak VDS, fiziksel bir sunucuya göre daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

VDS, genellikle bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulur ve her bölüm, ayrı bir VDS olarak kullanılır. Bu sayede, bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla VDS oluşturulabilir ve her VDS, ayrı bir web sitesi barındırabilir.

VDS, ayrıca bir fiziksel sunucudan daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, VDS, genellikle kendi işletim sistemi, yazılım ve ayarlarını seçme olanağına sahiptir. Ayrıca, VDS, genellikle daha fazla disk alanı ve bant genişliğine sahiptir ve bu sayede daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.

Genel olarak, VDS, bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur ve web sitelerini barındırmak için kullanılır. VDS, daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir ve daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.
Minecraft sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Minecraft Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Minecraft bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Hayır açamazsınız. Oyun sunucuları teslim edilirken ilgili oyunun DDOS koruması aktif edilip teslim ediliyor. O yüzden sadece oyunun kullandığı portlar açık halde oluyor.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.