Info Icon Yüksek Hızlı Nested Sunucu Hizmeti

Nested Sunucu Kirala, Sanallaştırmaya Açık Sunucular

Nested bir fiziksel sunucunun içine kurulan sanallaştırma özellikleri açık olan sanal sunuculardır. Nested Sunucu Kiralarsanız VmWare Exsi, Hyper V, Proxmox veya dilediğiniz bir işletim sistemini kullanabilirsiniz.

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Nested Sunucu Kirala

Nested Sunucu, Sanallaştırması açık, tıpkı fiziksel sunucu gibi kontrol edilebilen sunuculardır. Nested Sunucu Kiralamak, bir fiziksel sunucu içinde sanal sunucunuzun sanallaştırmaya uygun olmasıdır. Nested Sunucu Kiralama hizmeti alınca kolayca sanallaştırma için kullanabilirsiniz. Nested Sunucu Kiralama hizmeti bir fiziksel sunucu içinde özelliklerinin bir kısmının size ayrılmasıdır. Nested Sunucu Kiralama işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.
Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Nested Sunucu Kirala hizmeti siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Nested Sunucu Kirala hizmetinizi İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Nested Sunucu Kirala hizmetinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Nested Sunucu Kirala hizmetinizin kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Nested Sunucu Kiralama hizmetleri Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Nested Sunucu Kiralama hizmetleriniz düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Nested Sunucu Kiralama hizmetleriniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Nested Sunucu Kirala hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile Nested Sunucu Kiralamanın keyfine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Nested Sunucu Kiralama hizmetlerinizde yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Nested Sunucu Kiralama hizmetleri için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Nested Sunucu Kiralama hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Nested Sunucu Kiralama hizmetinizde hata ile karşılaşıyorsanız, Nested Sunucu Kiralama için Awm Bilişim ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Nested Sunucu Kiralama hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Nested Sunucu Kiralama alanında uzman kişiler cevap vermektedir.Nested Sunucu Kirala

Nested Sunucu paketlerimiz arasından size en uygun olanı seçin.

Nested Sunucu - 1
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 16 GB DDR3
CPU 8 Çekirdek
Disk
250GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 450.00₺ /ay
Nested Sunucu - 2
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 32 GB DDR3
CPU 12 Çekirdek
Disk
400GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 700.00₺ /ay
Nested Sunucu - 3
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 64 GB DDR3
CPU 20 Çekirdek
Disk
600GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 1000.00₺ /ay
Nested Sunucu - 4
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 16 GB DDR3
CPU 8 Çekirdek
Disk
250GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 500.00₺ /ay
Nested Sunucu - 5
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 32 GB DDR3
CPU 12 Çekirdek
Disk
400GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 750.00₺ /ay
Nested Sunucu - 6
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 64 GB DDR4
CPU 20 Çekirdek
Disk
600GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 1100.00₺ /ay

Web Hosting Avantajları

Hosting paketlerini maksimum performansta çalıştırmak için en iyi optimizasyon ve bileşenleri derledik.

shared hosting

İntel Core Kalitesi

Sunucularımızda Intel Xeon işlemiciler bulunmaktadır. İşlemciler tamamen hosting paketleri için dizayn edilmiştir.

shared hosting

RAM Kalitesi

Hosting paketlerimizin hepsindes DDR4 Ram bulunmaktadır. Sitelere ayrılan özel paylaşımsız RAM verilmektedir.

shared hosting

SSD Disk Kullanımı

Tüm hosting hizmetlerimizde NVMe SSD modelleri kullanılmaktadır. Yüksek kalite ve sorunsuz hız deneyimini yaşayın.

shared hosting

7/24 Destek

Kaliteli hizmet için çok uzağa gitmenize gerek yok! Saldırı korumalarımız ile Türkiye lokasyonda hizmetinizi koruyoruz.

shared hosting

1GBit Hız

Sunucumuz üzerinde 1 GBit internet erişimi bulunmaktadır. Kesintisiz ve hızlı internet erişimi sunmaktayız.

shared hosting

DDoS-Guard Koruması

Sunucularımız Datacenter-Guard ve Özel mikrotik korumamızdan geçmektedir. Saldırılara karşı yüksek önlem alınmaktadır.

AWM Bilişim'in sağladıkları

Bütün sunucularımızda da olduğu gibi Nested Sunucu hizmetimizde de 1GB/s hat hızı mevcuttur. Diğer firmalar gibi trafik konusunda bir sınırlama yapmamaktayız. Sizde Nested Sunucu hizmetini en uygun fiyat ve en iyi performans ile Awm Bilişim'den hemen alın!
Nested Sunucu Nedir ?

Sunucu;  bilgisayar ağlarında, diğer ağ bileşenlerinin erişebileceği, kullanımına ve/veya paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimi. Çeşitleri de vardır: Sanal Sunucu, Nested Sunucu, Fiziksel Sunucu .

Nested Sunucu;  Sanallaştırılmış bir sunucunun içinde oluşturulan Sanallaştırma özelliği aktif sunucudur. Bu sayede sunucunuzu sanallaştırabilir birden fazla sunucuya sahip olabilirsiniz.


Nested Sunucu hizmetini ne için, kimler satın almalıdır?

Nested Sunucuları  başlıca; Hosting sahipleri, sanallaştırma teknolojilerini geliştiren kişiler veya topluluklar tercih etmektedir.

vds satın al

nested sunucu kirala

Nested Sunucu satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Nested Sunucu satın alırken bazı özelliklere dikkat etmemiz gerekmektedir.


İşlemci Modeli

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde işlemci modeli ve markası çok önemli noktalardandır. İşlemciler düşük model ve düşük hızlara sahipse genel olarak tercih edilmemelidir. Eğer büyük işlemci yükü gerektiren sunucular için satın alıyorsanız yüksek işlemci modeli ve hızı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.


Ram Ve Cpu Limiti

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde Ram ve Cpu limiti en önemli etkenlerden biridir. Cpu ve Ram yetersiz kalırsa nested sunucunuzda kasmalar başlayacak erişimde yavaşlama olacaktır. Bu yüzden projenizin boyutuna göre Ram ve Cpu limiti yüksek sunucu almanız gerekmektedir.


Disk Alanı

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde disk alanı en önemli etkenlerden biridir. Disk alanı yetersiz olursa işletim sistemi kaynaklı sorunlar yaşayabilir, projelerinizde yavaşlama ve eksikler olacaktır. Bu yüzden satın alacağınız nested sunucularda disk boyutuna dikkat etmeniz gerekmektedir.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Nested Sunucularımızda dilediğiniz işletim sistemini ücretsiz sizlere kuruyoruz. Genellikle işletim sistemi olarak VmWare Exsi, Proxmox, Hyper-V ve Windows Server olarak tercih ediliyor.
Hayır Nested Sunucularımızda Hat kötüye kullanılmadığı sürece hat sınırı mevcut değildir. Hat Genişliğini 1Gbit olarak kullanabilirsiniz.
AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Sunucularımızda yurt içi 40Gbps altı saldırılar %99.99 oranında, yurt dışı 2.7Tbps altı saldırılarda %99.99 oranında koruma sağlanıyor. Ayrıca Yurtdışı korumamızı ana filtrelemeyi Voxility, Serverius ve DDoS Guard ile gerçekleştiriyoruz.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.