logo
. . . . . . . . .

Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Nested Sunucu Kirala hizmeti siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Nested Sunucu Kirala hizmetinizi İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Nested Sunucu Kirala hizmetinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Nested Sunucu Kirala hizmetinizin kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Nested Sunucu Kiralama hizmetleri Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Nested Sunucu Kiralama hizmetleriniz düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Nested Sunucu Kiralama hizmetleriniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Nested Sunucu Kirala hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile Nested Sunucu Kiralamanın keyfine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Nested Sunucu Kiralama hizmetlerinizde yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Nested Sunucu Kiralama hizmetleri için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Nested Sunucu Kiralama hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Nested Sunucu Kiralama hizmetinizde hata ile karşılaşıyorsanız, Nested Sunucu Kiralama için Awm Bilişim ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Nested Sunucu Kiralama hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Nested Sunucu Kiralama alanında uzman kişiler cevap vermektedir.Nested Sunucu Kirala

Nested Sunucu paketlerimiz arasından size en uygun olanı seçin.

Nested Sunucu - 1
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 16 GB DDR3
CPU 8 Çekirdek
Disk
350GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 400.00₺ /ay
Nested Sunucu - 2
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 32 GB DDR3
CPU 12 Çekirdek
Disk
600GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 600.00₺ /ay
Nested Sunucu - 3
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2690 v2
3.0/3.6GHz 20 Core CPU (40 Thread)
RAM 64 GB DDR3
CPU 20 Çekirdek
Disk
900GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 850.00₺ /ay
Nested Sunucu - 4
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 16 GB DDR3
CPU 8 Çekirdek
Disk
350GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 450.00₺ /ay
Nested Sunucu - 5
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 32 GB DDR3
CPU 12 Çekirdek
Disk
600GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 650.00₺ /ay
Nested Sunucu - 6
Dedicated
2 x Intel Xeon E5-2697 v2
3.50/3.50GHz 12 Core CPU (48 Thread)
RAM 64 GB DDR4
CPU 20 Çekirdek
Disk
900GB SSD
Hat Hızı
1GB/s
Fiyat 900.00₺ /ay

Nested Sunucu Paketlerimizde Sağladıklarımız

dc

Tier 3+

Veri Merkezi
size ozel

Size Özel

Kaynaklar
garanti

Sunucularınız

Bize Emanet
network

Yedekli

Network Altyapısı
kontrol paneli

Ücretsiz Kurulum

& Migrate Desteği
stabil hizmet

Stabil

Hizmet
stabil hizmet

Uzman

Müşteri Temsilcisi
trafik

Limitsiz

Trafik

AWM Bilişim'in sağladıkları

Bütün sunucularımızda da olduğu gibi Nested Sunucu hizmetimizde de 1GB/s hat hızı mevcuttur. Diğer firmalar gibi trafik konusunda bir sınırlama yapmamaktayız. Sizde Nested Sunucu hizmetini en uygun fiyat ve en iyi performans ile Awm Bilişim'den hemen alın!
Nested Sunucu Nedir ?

Sunucu;  bilgisayar ağlarında, diğer ağ bileşenlerinin erişebileceği, kullanımına ve/veya paylaşımına açık kaynakları barındıran bilgisayar birimi. Çeşitleri de vardır: Sanal Sunucu, Nested Sunucu, Fiziksel Sunucu .

Nested Sunucu;  Sanallaştırılmış bir sunucunun içinde oluşturulan Sanallaştırma özelliği aktif sunucudur. Bu sayede sunucunuzu sanallaştırabilir birden fazla sunucuya sahip olabilirsiniz.


Nested Sunucu hizmetini ne için, kimler satın almalıdır?

Nested Sunucuları  başlıca; Hosting sahipleri, sanallaştırma teknolojilerini geliştiren kişiler veya topluluklar tercih etmektedir.

vds satın al

nested sunucu kirala

Nested Sunucu satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Nested Sunucu satın alırken bazı özelliklere dikkat etmemiz gerekmektedir.


İşlemci Modeli

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde işlemci modeli ve markası çok önemli noktalardandır. İşlemciler düşük model ve düşük hızlara sahipse genel olarak tercih edilmemelidir. Eğer büyük işlemci yükü gerektiren sunucular için satın alıyorsanız yüksek işlemci modeli ve hızı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.


Ram Ve Cpu Limiti

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde Ram ve Cpu limiti en önemli etkenlerden biridir. Cpu ve Ram yetersiz kalırsa nested sunucunuzda kasmalar başlayacak erişimde yavaşlama olacaktır. Bu yüzden projenizin boyutuna göre Ram ve Cpu limiti yüksek sunucu almanız gerekmektedir.


Disk Alanı

Satın alacağınız Nested Sunucu hizmetinde disk alanı en önemli etkenlerden biridir. Disk alanı yetersiz olursa işletim sistemi kaynaklı sorunlar yaşayabilir, projelerinizde yavaşlama ve eksikler olacaktır. Bu yüzden satın alacağınız nested sunucularda disk boyutuna dikkat etmeniz gerekmektedir.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Nested Sunucularımızda dilediğiniz işletim sistemini ücretsiz sizlere kuruyoruz. Genellikle işletim sistemi olarak VmWare Exsi, Proxmox, Hyper-V ve Windows Server olarak tercih ediliyor.
Hayır Nested Sunucularımızda Hat kötüye kullanılmadığı sürece hat sınırı mevcut değildir. Hat Genişliğini 1Gbit olarak kullanabilirsiniz.
AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Sunucularımızda yurt içi 40Gbps altı saldırılar %99.99 oranında, yurt dışı 2.7Tbps altı saldırılarda %99.99 oranında koruma sağlanıyor. Ayrıca Yurtdışı korumamızı ana filtrelemeyi Voxility, Serverius ve DDoS Guard ile gerçekleştiriyoruz.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangibirini kullanarak bizimle iletişime geçim.