logo
. . . . . . . . .
Info Icon Yüksek Hızlı Ryzen 9 Sanal Sunucu Hizmeti

Uygun Fiyatlı ve Yüksek Performanslı Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al

En iyi kalite ve uygun fiyatlar ile Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Ryzen 9 VDS Satın Al, Ryzen 9 VDS Kirala

Ryzen 9, Sanal Sunucu'ları fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaktır. Ryzen 9 Sunucu Kiralamak, Ryzen 9 Sunucu Satın Almak site veya uygulamalarınızı barındırmak için gerekli hizmettir. Ryzen 9 Sunucu Kiralama hizmeti alınca Node.js uygulamalarınızı, Veritabanlarınızı, yönetim panellerinizi kolayca barındırabilirsiniz. Ryzen 9 Sunucu Satın Alma hizmeti uzak bir sunucuda uygulamalarınızı barındırmaktır. Ryzen 9 Server Kiralama veya Ryzen 9 Server Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.

Ryzen 9 5900x VDS Paketlerimiz
Ryzen 9 5900x Paketlerimiz arasından size en uygun olanı seçin.

 
İşlemci
Çekirdek
Ram
Disk
Fiyat
DELL R220
Paket-1
Ryzen 9 5900x
1 Çekirdek
4.8 Ghz
2 GB
DDR 4 RAM
25 GB
NVMe Disk

80₺


DELL R220
Paket-2
Ryzen 9 5900x
2 Çekirdek
4.8 Ghz
4 GB
DDR 4 RAM
35 GB
NVMe Disk

130₺


DELL R220
Paket-3
Ryzen 9 5900x
4 Çekirdek
4.8 Ghz
6 GB
DDR 4 RAM
40 GB
NVMe Disk

200₺


DELL R220
Paket-4
Ryzen 9 5900x
4 Çekirdek
4.8 Ghz
8 GB
DDR 4 RAM
45 GB
NVMe Disk

250₺


DELL R220
Paket-5
Ryzen 9 5900x
5 Çekirdek
4.8 Ghz
10 GB
DDR 4 RAM
50 GB
NVMe Disk

300₺


DELL R220
Paket-6
Ryzen 9 5900x
6 Çekirdek
4.8 Ghz
12 GB
DDR 4 RAM
60 GB
NVMe Disk

380₺


DELL R220
Paket-7
Ryzen 9 5900X
8 Çekirdek
4.8 Ghz
16 GB
DDR 4 RAM
70 GB
NVMe Disk

500₺


DELL R220
Paket-8
Ryzen 9 5900X
10 Çekirdek
4.8 Ghz
24 GB
DDR 4 RAM
85 GB
NVMe Disk

800₺


DELL R220
Paket-9
Ryzen 9 5900X
12 Çekirdek
4.8 Ghz
32 GB
DDR 4 RAM
120 GB
NVMe Disk

1000₺
Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al Sunucularımızın Ortak Özellikleri!

Ryzen 9 VDS hizmetlerinde Awm Bilişim'in size sundukları!

Gelişmiş Koruma

Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetlerinde 2.7Tb/s Yurt dışı, 40Gb/s Yurt içi saldırılara çözüm getiriyoruz.

En İyi Fiyat ve Kalite

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde en iyi fiyat ile en iyi kaliteyi birlikte sunuyoruz.

Anlık Kullanım Önizleme

Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetinizin kullanımlarını müşteri paneli üzerinden anlık olarak görebilirsiniz.

Kolay işlem paneli

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetinizin için tasarlanmış Awm Bilişim Panel'i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolay kontrol paneli

Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetinizin açma, kapatma, yeniden kurulum gibi işlemlerini müşteri paneli üzerinden yapabilirsiniz.

Network Altyapısı

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetinizin için gelişmiş altyapımız 10 Gbit aktif uplink bağlantı üzerinden sağlanmakta olup sunucu başına 1 Gbit bağlantı hızı temin etmektedir.

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al Hizmetleri Neden? Kimler Tarafından Alınmalıdır?

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetlerini genellikle Şirket veritabanları, Web sitelerin aktif kalması, yedeklenmesi ve güvenilir platformlarda barındırılması için alınmaktadır. Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetleri bu ihtiyaçları karşılayan ucuz ve performanslı bir çözüm olarak bilinmektedir. Gerek 7/24 aktif kalması gerekse %99.9 uptime garantisi sunması, tüm bunları sunarken ise ucuz ve ekonomik olması sebebiyle Firma sahipleri, Web geliştiricileri tarafından Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Satın Al hizmetleri tercih edilmektedir.

Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al kiralamanın doğru bir seçenek olmasının en önemli sebebi donanım tüketimine göre esnek fiyatlandırma politikalarının olmasıdır. Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde Fiziksel sunucularda ödediğiniz ekstra ücretleri (Barındırma, Hat, Trafik) Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde ödemezsiniz. Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde gereksiz, kullanılmayan işlemci, ram için ödeme yapmak zorunda kalmaz ihtiyacınız olduğu kadar alırsınız. Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde kolaylıkça yükseltme yapabilir, yetersiz kaynakları arttırabilirsiniz.

ryzen vds satın al


ryzen vds kirala

Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al Hizmetlerinde Fiyatlandırma?

Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetlerinde fiyatlandırmalar değişiklik göstermektedir.Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinde fiyatlandırmada donanım özelliklerinin değişiklik göstermesinin temel sebebi donanım özellikleridir. Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetlerinde donanım özellikleri arttıkça fiyatta artmaktadır.Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al genel olarak fiyatlandırma için gerekli 4 adet özellik mevcuttur bunlar sırasıyla İşlemci Modeli, İşlemci Çekirdeği, Ram Miktarı, Disk Miktarı, Ryzen 9 VDS Kirala, Ryzen 9 VDS Satın Al hizmetlerinden birini alırken bu özelliklere dikkat etmelisiniz. Ryzen 9 Sunucu Kirala, Ryzen 9 Sunucu Satın Al hizmetlerinden birini alırken ihtiyacınıza uygun paketi belirleyemiyorsanız teknik ekibimiz ile iletişime geçerek sizlere en uygun paketi bulabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Sunucu hizmetleri konusunda alanında bilgi sahibi kişiler 7/24 sizlere teknik konularda destek vermektedir. Bu sayede hiçbir zaman sorularınız cevapsız kalmayacak, kolaylıkça Ryzen 9 Kirala, Ryzen 9 Satın Al hizmetinizi kullanabileceksiniz.
VDS (Sanal Özel Sunucu), bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur. VDS, bir web sunucusu gibi çalışır ve kullanıcıların bir web sitesini barındırmasına olanak sağlar, ancak VDS, fiziksel bir sunucuya göre daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

VDS, genellikle bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulur ve her bölüm, ayrı bir VDS olarak kullanılır. Bu sayede, bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla VDS oluşturulabilir ve her VDS, ayrı bir web sitesi barındırabilir.

VDS, ayrıca bir fiziksel sunucudan daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, VDS, genellikle kendi işletim sistemi, yazılım ve ayarlarını seçme olanağına sahiptir. Ayrıca, VDS, genellikle daha fazla disk alanı ve bant genişliğine sahiptir ve bu sayede daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.

Genel olarak, VDS, bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur ve web sitelerini barındırmak için kullanılır. VDS, daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir ve daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.
Sunucu hizmetleri konusunda alanında bilgi sahibi kişiler 7/24 sizlere teknik konularda destek vermektedir. Bu sayede hiçbir zaman sorularınız cevapsız kalmayacak, kolaylıkça Ryzen 9 Kirala, Ryzen 9 Satın Al hizmetinizi kullanabileceksiniz.
AWM Bilişim hiç bir müşterinin Sunucu hizmetini müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut.
Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Linux - Debian 10
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.