logo
. . . . . . . . .

Silkroad Bot Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Silkroad Sunucu Kirala hizmeti için, Silkroad Bot Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Kesintisiz Hizmet
  • Yüksek Performans
  • Sınırsız Trafik
  • DDoS Koruma
  • %99 Uptime
  • Düşük Ping

250₺'dan başlayan fiyatlarla Silkroad açan sunucu sahibi olun.
ark

250₺'dan başlayan fiyatlarla


Silkroad Bot Sunucu Kirala

Silkroad Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu oyunda hesabınızı 7/24 aktif tutabilmeniz için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşte bu hizmeti AWM Bilişim üzerinden Slikrod BOT VDS, Slikroad BOT Sunucu, Slikroad Açan Sunucu adı altında satın alabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Silkroad Bot Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Silkroad Açan Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Silkroad Sunucuinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Silkroad Bot Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Silkroad Bot Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Silkroad Bot Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Silkroad Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Silkroad Açan Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
Oparatör İp

Türknet ile yaptığımız iş birliğimiz ile sayesinde kendi tarafımıza /24 veya /29 şeklinde ip sağlayabiliyoruz. Ve Slikroad Bot Sunucu, Slikraod Açan Sunucu, Slikroad VDS, Slikroad VPS hizmetlerinize tanımlayabiliyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Slikroad Bot Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Slikroad Bot VDS Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Slikroad VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Slikroad Bot VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Silkroad VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Silkroad bot sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.
Slikroad Bot Sunucu

Kaliteli Slikroad Bot Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Silkrod  Bot Sunucu, Slikroad Bot VDS Hizmeti Slikroad oyunundaki hesabınızı 7/24 aktif tutmanızı sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir yönetim paneli ile yönetmek yerine direkt size verilen uzak masaüstü erişimi sayesinde güvenli bir şekilde Silkrod  Bot Sunucu, Slikroad Bot VDS, Slikroad VDS, Slikroad Bot Hizmetinizi bizim sunucularımızda barındırabilirsiniz. Slikroad BOT Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Hayır kesinlikle değil. Size verdiğimiz sunucunun kişisel bilgisayarınızdan farkı olmamaktadır.
Tarafınıza uzak masaüstü ile bağlanabileceğiniz bir makine verilir. İlgili makinede nomachine programı da kurulu gelmektedir. Bizim önerdiğimiz bağlantı şekli nomachine programını kullanarak sunucuya girmeniz oalcaktır. Ama normal uzak masaüstü bağlantısı ile de Silkroad AFK BOT hizmetinizi kullanabilirsiniz.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangibirini kullanarak bizimle iletişime geçim.
Awm Bilişim | Slikroad Hakkında Blog Girdileri

Herhangi bir Blog Girdisi Bulunmamaktadır -AWMBİLİŞİM - BLOG SİSTEMİ.Daha fazla Yazı İçin Buraya Tıklayınız.