logo
. . . . . . . . .
Info Icon Yüksek Hızlı Silkroad Bot VDS Hizmeti

Silkroad Bot Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Silkroad Sunucu Kirala hizmeti için, Silkroad Bot Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Silkroad Bot Sunucu Kirala

Silkroad Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu oyunda hesabınızı 7/24 aktif tutabilmeniz için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşte bu hizmeti AWM Bilişim üzerinden Silkroad BOT VDS, Silkroad BOT Sunucu, Silkroad Açan Sunucu adı altında satın alabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Silkroad Bot Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Silkroad Açan Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Silkroad Sunucuinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Silkroad Bot Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Silkroad Bot Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Silkroad Bot Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Silkroad Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Silkroad Açan Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
Oparatör İp

Türknet ile yaptığımız iş birliğimiz ile sayesinde kendi tarafımıza /24 veya /29 şeklinde ip sağlayabiliyoruz. Ve Silkroad Bot Sunucu, Slikraod Açan Sunucu, Silkroad VDS, Silkroad VPS hizmetlerinize tanımlayabiliyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Silkroad Bot Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Silkroad Bot VDS Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Silkroad VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Silkroad Bot VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Silkroad VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Silkroad bot sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.
Silkroad Bot Sunucu

Kaliteli Silkroad Bot Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Silkrod  Bot Sunucu, Silkroad Bot VDS Hizmeti Silkroad oyunundaki hesabınızı 7/24 aktif tutmanızı sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir yönetim paneli ile yönetmek yerine direkt size verilen uzak masaüstü erişimi sayesinde güvenli bir şekilde Silkrod  Bot Sunucu, Silkroad Bot VDS, Silkroad VDS, Silkroad Bot Hizmetinizi bizim sunucularımızda barındırabilirsiniz. Silkroad BOT Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Hayır kesinlikle değil. Size verdiğimiz sunucunun kişisel bilgisayarınızdan farkı olmamaktadır.
Tarafınıza uzak masaüstü ile bağlanabileceğiniz bir makine verilir. İlgili makinede nomachine programı da kurulu gelmektedir. Bizim önerdiğimiz bağlantı şekli nomachine programını kullanarak sunucuya girmeniz oalcaktır. Ama normal uzak masaüstü bağlantısı ile de Silkroad AFK BOT hizmetinizi kullanabilirsiniz.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.