Info Icon Düşük Gecikmeli Teamspeak 3 Hizmeti

Teamspeak 3 Sunucu Satın Al

Ucuza DDoS korumalı ts3 satın almak istiyorsan doğru yerdesin. Türkiye lokasyon sayesinde düşük pingli ses sunucularımızın tadını çıkarın. Gelen saldırıları düşünmek yerine arkadaşların ile eğlenceli vakit geçirmek istiyorsan bizi tercih edebilirsin. .

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Teamspeak 3 Sunucu Satın Al

TeamSpeak telefon görüşmesi yapar gibi internet üzerinden kanaldaki diğer kullanıcılarla sohbet etme imkânı veren bir sesli iletişim yazılımıdır. Her kullanıcının katılıp sohbet edeceği şifreli ve şifresiz sunucular bulunur. Teamspeak 3 Sunucu Satın Almak Teamspeak 3 Sunucusu açmak için gereken hizmettir. Teamspeak 3 Sunucu Satın Alma hizmeti alınca Teamspeak 3 Sunucunuzu kolayca açabilirsiniz. Teamspeak 3 Sunucu Satın Al hizmeti uzak bir sunucuda Teamspeak 3 Sunucunuzu barındırmaktır. Teamspeak 3 Sunucu Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Teamspeak 3 Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Teamspeak 3 Sunucunuzun kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Teamspeak 3 Sunucunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Teamspeak 3 Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Teamspeak 3 Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Teamspeak 3 Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Teamspeak 3 Sunucu hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Teamspeak 3 Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Teamspeak 3 Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Teamspeak 3 Sunucu hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Teamspeak 3 Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Teamspeak 3 Sunucu hizmetiniz için Whatsapp Destek hattımızda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Teamspeak 3 Sunucu alanında uzman kişiler cevap vermektedir.

Mükemmel TeamSpeak 3 Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı TeamSpeak 3 sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.


minecraft exceptional nedir

Kaliteli Teamspeak3 Sunucunun Keyfini Çıkartın!

Teamspeak 3 sunucu satın alarak arkadaşlarınız ile anlık olarak sesli iletişim kurabilirsiniz.

Teamspeak 3 kiralama işlemini yaparak düşük gecikme süreleri ile sesli sohbetin tadını çıkarın.

Teamspeak 3 sunucusu, teamspeak 3 satın al, teamspeak 3 kirala gibi konularda Awm Bilişimi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Bizden hizmet alan Teamspeak 3 sunucusu kullanıcılarımız yaşadıkları kesintsiz hizmetten çok memnnunlar.

Teamspeak 3 hizmetlerimiz de koruma da mevcuttur. Yani Korumalı Teamspeak 3 Hizmeti satın almış oluyorsunuz.

Korumalı TeamSpeak 3 hizmeti ile konuşmalarınız her daim kesintisiz olsun.

Teamspeak 3 Sunucu hakkında bir sorunuz varsa canlı desteğe yazmaktan çekinmeyin.

Ya da discord sunucumuzda Teamspeak 3 Alma hakkında destek talebi açabilirsiniz.

Teamspeak 3 hizmetinizin yanında müzik botu da isterseniz Teamspeak 3 hizmetinin yanında SinusBot hizmetimize de göz atabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
Teamspeak sunucunuz otomatik kurulup sizlere teslim edilmektedir.
Evet, hazır yedeklerimiz mevcuttur. Tspanel ya da ticket ile hazır yedeklerimize ulaşabilirsiniz. Mevcut olan oyun ts3 server yedeklerimiz. (Darkorbit , Metin 2, Knight Online, Wolfteam, Zula, Agar.io, Counter Strike 1.6 vb.)
AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Teamspeak 3'ün en gelişmiş web yönetim paneli olan tspanel.net'i kullanmaktayız.
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.