Info Icon Yüksek Hızlı Unturned VDS Hizmeti

Unturned Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla Unturned VDS Kirala hizmeti için, Unturned Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Unturned VDS Kirala

Unturned, Smartly Dressed Games'in sahibi, kurucusu ve tek üyesi 17 yaşındaki Kanadalı Nelson Sexton tarafından geliştirilen, Unity oyun motoruyla geliştirilen, tek veya çok-oyunculu oynama imkânı sağlayan, oynaması ücretsiz, zombi temalı bir hayatta kalma-korku oyunudur. Unturned VDS Kiralamak Unturned Sunucusu açmak için gereken hizmettir. Unturned VDS Kiralama hizmeti alınca Unturned Sunucunuzu kolayca açabilirsiniz. Unturned VDS hizmeti uzak bir sunucuda Unturned Sunucunuzu barındırmaktır. Unturned VDS Kiralama veya Unturned VDS Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Unturned Sunucu siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Unturned Sunucunuzun İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Unturned VDSinizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Unturned VDSinizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Unturned Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Unturned Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Unturned VDS hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Unturned VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Unturned Sunucularınızda yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Unturned Sunucuları için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Unturned VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Unturned Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Unturned Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Unturned VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Unturned VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel Unturned Sunucu Planınızı Seçin

Birbirinden farklı Unturned sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.

Unturned VDS Sunucu Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin atlında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Versus Plugin Paketi

Paket detaylarını Versus Plugin Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

PVP Plugin Paketi

Paket detaylarını PVP Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

OrtaÇağ Roleplay Plugin Paketi

Paket detaylarını OrtaÇağ Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Roleplay V1 Plugin Paketi

Paket detaylarını Roleplay V1 Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Roleplay V2 Plugin Paketi

Paket detaylarını Roleplay V2 Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Shoplu Emek Plugin Paketi

Paket detaylarını Shoplu Emek Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Shopsuz Emek Paketi Plugin Paketi

Paket detaylarını Shopsuz Emek Paketi Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

PaintBall Arena Plugin Paketi

Paket detaylarını PaintBall Arena Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

RUST Plugin Paketi

Paket detaylarını RUST Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

ARMA 3 Plugin Paketi

Paket detaylarını ARMA 3 Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Askeri RP WW2 Plugin Paketi

Paket detaylarını Askeri RP WW2 Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

PaintBall Arena Plugin Paketi

Paket detaylarını PaintBall Arena Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.


Unturned Sunucu

Kaliteli Unturned Sunucu Keyfini Çıkartın!

Unturned Sunucusu veya Unturned VDS Kiralamak mı istiyorsun? Doğru yerdesin! Unturned Sunucusu veya Unturned VDS Kiralamak için doğru tercih Awm Bilişim! Unturned Sunucunuz mevcut fakat yüksek gecikme ve saldırı mı alıyorsunuz? Unturned Sunucunuz için iyi bir koruma mı lazım? Awm Bilişimin Unturned VDS Kiralama işlemlerinde sunulan Unturned Sunucuları için özel geliştirilmiş saldırı koruması ile tanış! Unturned VDS Kiralama işlemlerinde gecikme değerlerinin düşük olması için korumanın yanı sıra lokasyon da önemlidir! Unturned Sunucularımız PremierDC Veri Merkezinde barındırılmaktadır. Unturned VDS Kiralama hizmetinizi bu sayede düşük ping değerleri ile en uygun fiyata kullanabilirsiniz.Unturned Sunucusu alırken yaşadığınız sorunları Awm Bilişim ekibi olarak çözmek için daima hizmetinizdeyiz. Unturned VDS Kiralama işlemlerinde sizlere özel olarak hediye edilen Awm Bilişim Türk Hard, Amerikan Medium paketleri gibi paketlerimizi kolaylıkla Awm Bilişim Panel sayesinde kurabilirsiniz. Unturned Sunucu hizmetlerinizde, Unturned VDS Kiralama hizmetlerinizde sizlere özel olarak Unturned Sunucuları için geliştirilen korumamızı ücretsiz sunuyoruz, Unturned Sunucu koruması için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
VDS (Sanal Özel Sunucu), bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur. VDS, bir web sunucusu gibi çalışır ve kullanıcıların bir web sitesini barındırmasına olanak sağlar, ancak VDS, fiziksel bir sunucuya göre daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

VDS, genellikle bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulur ve her bölüm, ayrı bir VDS olarak kullanılır. Bu sayede, bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla VDS oluşturulabilir ve her VDS, ayrı bir web sitesi barındırabilir.

VDS, ayrıca bir fiziksel sunucudan daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, VDS, genellikle kendi işletim sistemi, yazılım ve ayarlarını seçme olanağına sahiptir. Ayrıca, VDS, genellikle daha fazla disk alanı ve bant genişliğine sahiptir ve bu sayede daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.

Genel olarak, VDS, bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur ve web sitelerini barındırmak için kullanılır. VDS, daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir ve daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.
Unturned sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Unturned Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Unturned bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Hayır açamazsınız. Oyun sunucuları teslim edilirken ilgili oyunun DDOS koruması aktif edilip teslim ediliyor. O yüzden sadece oyunun kullandığı portlar açık halde oluyor.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.