logo
. . . . . . . . .

Uygun Fiyatlı Ve Yüksek Performanslı VDS Satın Al, VDS Kirala

En uygun kalite yüksek performans ile VDS Satın Al, VDS Kirala.

  • Kesintisiz Hizmet
  • Yüksek Performans
  • Sınırsız Trafik
  • DDoS Koruma
  • %99 Uptime
  • Düşük Ping

40₺'den başlayan fiyatlarla VDS Kirala.
ark

40₺'den başlayan fiyatlarla


VDS Satın Al, VDS Kirala

VDS, Sanal Sunucu'ları fiziksel bir sunucunun sanallaştırma yazılımları ile birden çok sunucuya bölünerek kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaktır. VDS Kiralamak, VDS Satın Almak site veya uygulamalarınızı barındırmak için gerekli hizmettir. VDS Kiralama hizmeti alınca Node.js uygulamalarınızı, Veritabanlarınızı, yönetim panellerinizi kolayca barındırabilirsiniz. VDS Satın Alma hizmeti uzak bir sunucuda uygulamalarınızı barındırmaktır. VDS Kiralama veya VDS Satın Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Intel E5 2690 V2 / E5 2697 V2 VDS Paketlerimiz
Sanal Sunucu paketlerimiz arasından size en uygun olanı seçin.

 
İşlemci
Çekirdek
Ram
Disk
Fiyat
Intel Logo
Paket-1
Intel Xeon E5 2690 V2
1 Çekirdek
2,50 Ghz
1 GB
DDR 3 EEC RAM
30 GB
SSD Disk

40₺


Intel Logo
Paket-2
Intel Xeon E5 2690 V2
2 Çekirdek
2,50 Ghz
2 GB
DDR 3 EEC RAM
35 GB
SSD Disk

50₺


Intel Logo
Paket-3
Intel Xeon E5 2690 V2
2 Çekirdek
2,50 Ghz
3 GB
DDR 3 EEC RAM
40 GB
SSD Disk

60₺


Intel Logo
Paket-4
Intel Xeon E5 2690 V2
3 Çekirdek
2,50 Ghz
4 GB
DDR 3 EEC RAM
45 GB
SSD Disk

70₺


Intel Logo
Paket-5
Intel Xeon E5 2690 V2
4 Çekirdek
2,50 Ghz
6 GB
DDR 3 EEC RAM
50 GB
SSD Disk

85₺


Intel Logo
Paket-6
Intel Xeon E5 2690 V2
4 Çekirdek
2,50 Ghz
8 GB
DDR 3 EEC RAM
65 GB
SSD Disk

110₺


Intel Logo
Paket-7
Intel Xeon E5 2690 V2
5 Çekirdek
2,50 Ghz
12 GB
DDR 3 EEC RAM
90 GB
SSD Disk

160₺


Intel Logo
Paket-8
Intel Xeon E5 2690 V2
6 Çekirdek
2,50 Ghz
16 GB
DDR 3 EEC RAM
100 GB
SSD Disk

210₺


Intel Logo
Paket-9
Intel Xeon E5 2690 V2
7 Çekirdek
2,50 Ghz
24 GB
DDR 3 EEC RAM
120 GB
SSD Disk

300₺
Tüm VDS Kirala, VDS Satın Al Sunucularımızın Ortak Özellikleri!

VDS hizmetlerinde Awm Bilişim'in size sundukları!

Gelişmiş Koruma

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde 2.7Tb/s Yurt dışı, 40Gb/s Yurt içi saldırılara çözüm getiriyoruz.

En İyi Fiyat ve Kalite

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde en iyi fiyat ile en iyi kaliteyi birlikte sunuyoruz.

Anlık Kullanım Önizleme

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetinizin kullanımlarını müşteri paneli üzerinden anlık olarak görebilirsiniz.

Kolay işlem paneli

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetinizin için tasarlanmış Awm Bilişim Panel'i rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolay kontrol paneli

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetinizin açma, kapatma, yeniden kurulum gibi işlemlerini müşteri paneli üzerinden yapabilirsiniz.

Network Altyapısı

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetinizin için gelişmiş altyapımız 10 Gbit aktif uplink bağlantı üzerinden sağlanmakta olup sunucu başına 1 Gbit bağlantı hızı temin etmektedir.

VDS Kirala, VDS Satın Al Hizmetleri Neden? Kimler Tarafından Alınmalıdır?

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerini genellikle Şirket veritabanları, Web sitelerin aktif kalması, yedeklenmesi ve güvenilir platformlarda barındırılması için alınmaktadır. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetleri bu ihtiyaçları karşılayan ucuz ve performanslı bir çözüm olarak bilinmektedir. Gerek 7/24 aktif kalması gerekse %99.9 uptime garantisi sunması, tüm bunları sunarken ise ucuz ve ekonomik olması sebebiyle Firma sahipleri, Web geliştiricileri tarafından VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetleri tercih edilmektedir.

VDS Kirala, VDS Satın Al kiralamanın doğru bir seçenek olmasının en önemli sebebi donanım tüketimine göre esnek fiyatlandırma politikalarının olmasıdır. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde Fiziksel sunucularda ödediğiniz ekstra ücretleri (Barındırma, Hat, Trafik) VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde ödemezsiniz. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde gereksiz, kullanılmayan işlemci, ram için ödeme yapmak zorunda kalmaz ihtiyacınız olduğu kadar alırsınız. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde kolaylıkça yükseltme yapabilir, yetersiz kaynakları arttırabilirsiniz.

vds satın al


vds kirala

VDS Kirala, VDS Satın Al Hizmetlerinde Fiyatlandırma?

VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde fiyatlandırmalar değişiklik göstermektedir.VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde fiyatlandırmada donanım özelliklerinin değişiklik göstermesinin temel sebebi donanım özellikleridir. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde donanım özellikleri arttıkça fiyatta artmaktadır.VDS Kirala, VDS Satın Al genel olarak fiyatlandırma için gerekli 4 adet özellik mevcuttur bunlar sırasıyla İşlemci Modeli, İşlemci Çekirdeği, Ram Miktarı, Disk Miktarı, VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinden birini alırken bu özelliklere dikkat etmelisiniz. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinden birini alırken ihtiyacınıza uygun paketi belirleyemiyorsanız teknik ekibimiz ile iletişime geçerek sizlere en uygun paketi bulabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
VDS (Sanal Özel Sunucu), bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur. VDS, bir web sunucusu gibi çalışır ve kullanıcıların bir web sitesini barındırmasına olanak sağlar, ancak VDS, fiziksel bir sunucuya göre daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

VDS, genellikle bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulur ve her bölüm, ayrı bir VDS olarak kullanılır. Bu sayede, bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla VDS oluşturulabilir ve her VDS, ayrı bir web sitesi barındırabilir.

VDS, ayrıca bir fiziksel sunucudan daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, VDS, genellikle kendi işletim sistemi, yazılım ve ayarlarını seçme olanağına sahiptir. Ayrıca, VDS, genellikle daha fazla disk alanı ve bant genişliğine sahiptir ve bu sayede daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.

Genel olarak, VDS, bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur ve web sitelerini barındırmak için kullanılır. VDS, daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir ve daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.
VDS Kirala, VDS Satın Al Hizmetinizi kurmak için müşteri panelinize tanımlanan panel ile kolayca yapabilirsiniz.
VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetleri konusunda alanında bilgi sahibi kişiler 7/24 sizlere teknik konularda destek vermektedir. Bu sayede hiçbir zaman sorularınız cevapsız kalmayacak, kolaylıkça VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetinizi kullanabileceksiniz.
AWM Bilişim hiç bir müşterinin VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetini müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde yurt içi 40Gbps altı saldırılar %99.99 oranında, yurt dışı 2.7Tbps altı saldırılarda %99.99 oranında koruma sağlanıyor. Ayrıca Yurtdışı korumamızı ana filtrelemeyi Voxility, Serverius ve DDoS Guard ile gerçekleştiriyoruz.
Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut.
Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Windows Server 2019
Linux - Debian 10
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangibirini kullanarak bizimle iletişime geçim.