Info Icon Yüksek Hızlı Discord Bot VDS Hizmeti

Discord Bot Sunucu Kiralama

Paketi satın aldığınızda discord bot sisteminiz yetkilimiz tarafından kurulup teslim edilir, makineyi haricinde bir şey için kullanırsanız uyarı alırsınız.Birdahaki kural ihlalinde ise hizmetinize son verilir.

  • Ücretsiz DDos Koruması
  • Yüksek Tam Performans
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
  • Ücretsiz Ömür Boyu Destek


Discord Bot VDS Kirala

Discord, topluluk kurma için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Aralık 2020 tarihi itibarıyla 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve aylık 140 milyon aktif kullanıcısı vardır. Discord Bot VDS Kiralamak Discord Botlarınızı 7/24 aktif tutmak için gereken hizmettir. Discord Bot VDS Kiralama hizmeti alınca Discord Botlarınızı 7/24 aktif tutabilirsiniz. Discord Bot VDS Kirala hizmeti uzak bir sunucuda Discord Botlarınızı barındırmaktır. Discord Bot VDS Kiralama veya Discord Bot VDS Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Anında Kurulum

Discord Bot VDS siparişleriniz otomasyon sistemimiz tarafından satın aldığınız gibi teslim edilir. Kiraladığınız Discord Bot VDS'inizin İşletim sistemini kolayca değiştirebilir. Discord Bot VDS'inizin kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Discord Bot VDS'inizdeki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

gta 5 sunucu sınırsız slot
Düşük Ping Değerleri

Discord Bot VDSleri Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Discord Bot larınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. Discord Bot VDS hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Discord Bot VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile kalitenin farkına varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
DDoS Koruması

Discord Bot VDS'lerinizde yüksek gecikme ve saldırı sorunları mı yaşıyorsunuz? Hemen Awm Bilişim'e geçin. Discord Bot VDS'leri için özel olarak hazırlanmış saldırı korumamız ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Discord Bot VDS hizmetlerinde Türkiye taraflı saldırılarda 40GB/s Yurt Dışı taraflı saldırılarda 2.7Tb/s'e kadar koruma sağlıyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

Discord Bot VDS'inizi açarken hata ile karşılaşıyorsanız, Discord Botunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.Discord Bot VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe Discord Bot VDS alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Mükemmel Discord Bot VDS Planınızı Seçin

Birbirinden farklı Discord Bot VDS paketlerimiz arasından seçim yapın.

Discord Bot Paketleri

Paketlerimiz hakkında merak ettiklerinizi paketlerin altında bulunan linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz. Daha fazla sorunuz var ise canlı desteğe sorabilir, sitemiz üzerinde veya discord sunucumuz üzerinde destek talebi açabilirsiniz.

Kayıt Bot Paketi

Paket detaylarını Kayıt Bot Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Public Bot Paketi

Paket detaylarını Public Bot Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Moderasyon Bot Paketi

Paket detaylarını Moderasyon Bot Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.

Komutsuz Bot Paketi

Paket detaylarını Komutsuz Bot Paketi sayfasına giderek öğrenebilirsin.minecraft exceptional nedir

Kaliteli Discord Bot VDS'lerinin keyfine varın!

Discord Bot VDS nedir ?

Discord BOT VDS Discord botlarınızı 7/24 açık tutabilmeniz için sağlanan bir Discord Bot Sunucusu hizmetidir.

Discord Bot VDS,Discord Bot İçin VDS satın alarak yukarıda belirttiğim gibi discord botlarınızı AWM Bilişimin güçlü sunucu altyapısı sayesinde kesintisiz bir şekilde barındırabilirsiniz.

Discord BOT VDS ve Discord BOT Web Panel olarak iki adet hizmetimiz mevcuttur.

Discord BOT Web Panel ile Discord BOT VDS arasındaki tek Discord BOT Web Paneli tarayıcı üstünden yönetebilirken diğerinde uzak masaüstü bağlantısı ile Discord BOT VDS e bağlanmanız gerekmektedir.

Discord VDS Satın Al, Discord VDS Kirala, Discord BOT VDS Satın Al, Discord BOT VDS kirala konusunda bize güvenebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
VDS (Sanal Özel Sunucu), bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur. VDS, bir web sunucusu gibi çalışır ve kullanıcıların bir web sitesini barındırmasına olanak sağlar, ancak VDS, fiziksel bir sunucuya göre daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir.

VDS, genellikle bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulur ve her bölüm, ayrı bir VDS olarak kullanılır. Bu sayede, bir fiziksel sunucu üzerinde birden fazla VDS oluşturulabilir ve her VDS, ayrı bir web sitesi barındırabilir.

VDS, ayrıca bir fiziksel sunucudan daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, VDS, genellikle kendi işletim sistemi, yazılım ve ayarlarını seçme olanağına sahiptir. Ayrıca, VDS, genellikle daha fazla disk alanı ve bant genişliğine sahiptir ve bu sayede daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.

Genel olarak, VDS, bir fiziksel sunucunun bölünmesiyle oluşturulan bir sanal sunucudur ve web sitelerini barındırmak için kullanılır. VDS, daha esnek ve özelleştirilebilir özelliklere sahiptir ve daha büyük web siteleri barındırmaya olanak sağlar.
Discord Bot sunucunuzu sunucunuzun Masaüstünde bulunan AWM Bilişim panel sayesinde gerekli adımları takip ederek kurabilirsiniz.

Discord Bot Sunucunuzun olduğu klasöre girip başlat.bat isimli dosyayı çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer öyle bir dosya mevcut değilse AWM Bilişim Blogundan Discord Bot bölümündeki yazıları okuyabilirsiniz.

AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
Auto VM Otomasyon sistemimizde sizler için özel oluşturmuş olduğumuz kalıplar mevcut. Mevcut olan işletim sistemleri :
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016
Linux - CentOS 7
Linux - Ubuntu 18.04
Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.

Awm Bilişim | Blog

Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangi birini kullanarak bizimle iletişime geçim.